Paieška vykdoma vietiniame LSMU tinkle
Prisijungti | Login
Vardas | Username

Slaptažodis | PasswordDar ne narys? | Not member?
Registruotis | Register.

Pamiršai slaptažodį? | Forgotten your password?
Prašyk naujo! | Request a new one here..
Artimiausi įvykiai

Mūsų rėmėjai

Svetainių statistika
LSMU SMD Kraujagyslių chirurgijos būrelio aprašymas
sticky
Kraujagyslių chirurgijos būrelis

LSMU SMD Kraujagyslių chirurgijos būrelis

Kraujagyslių chirurgijos būrelis susikūrė 2013-2014 mokslo metų pačioje pabaigoje. Jis jungia Lietuvos sveikatos mokslo universiteto studentus, kurie domisi kraujagyslių chirurgija ir moksline veikla. Čia susitinka studentai norintys daugiau sužinoti apie širdies ir kraujagyslių sistemą, įgyti naujų žinių, patirties bei dalyvauti Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos bei Kardiologijos instituto mokslinėje veikloje. 

Pagrindinis būrelio tikslas - suvienyti visus LSMU studentus, kurie besidomi kraujagyslių chirurgija.

Būrelio susirinkimo metu bus siektina įgauti tiek teorinių, tiek praktinių įgūdžių, žinių padedančių pažinti iš arti kraujagyslių chirurgiją ir jos specifiškumą.

Priešakyje mokslinis vadovas - Dr. L. Velička.

LSMU SMD Kraujagyslių chirurgijos būrelio pirmininkas - T. Ptašinskas

el. paštas - tomasptasinskas@gmail.com, tel. numeris - +37061210055


Veido ir žandikaulių chirurgijos būrelis
sticky
Veido ir žandikaulių chirurgijos būrelis

BŪKIME PAŽĮSTAMI ! 

 

Veido ir žandikaulių chirurgijos būrelis – gyva, veikli ir atvira visiems jaunųjų mokslininkų kalvė.  Šo būrelio savitumas pasižymi tuo, kad jame laukiami ir medicinos, ir odontologijos fakultetų studentai. Veiklos čia randa net pačių pirmųjų kursų studentai. Tad, jei jus domina rimta ir atsakinga mokslinė veikla – mes laukiame jūsų.

 

Būrelio pirmininkas:             Ignas Barauskas

                                                ignasbarauskas1@gmail.com

                                                +370 605 73841

Mokslinis vadovas:                dr. Gintaras Janužis

                                                gintaras.januzis@gmail.com

                                                +370 699 52862


Medicinos mokslų mokykla
sticky
Medicinos mokslų mokykla

Medicinos Mokslų Mokykla (MMM) – tai prieš 10 metų LSMU SMD įkurtas projektas, kuris po pertraukos 2010 m. buvo atnaujintas ir nuo to laiko organizuojamas kasmet. Projektas tapo itin sėkmingas ir populiarus, į kiekvieną rengiamą Medicinos Mokslų Mokyklą, pateikiamą patrauklia stovyklos sodyboje forma, sulaukiame ypač daug prašymų dalyvauti, kartais net keturis kartus daugiau nei galime priimti. Per pastaraisiais metais vykusius projektus sulaukėme daug dėstytojų, mokslininkų, gydytojų ir kitų svečių iš mūsų universiteto  bei jau baigusių studentų, toliau tęsiančių mokslinę veiklą, taip pat atvykti sutinka ir kitų universitetų mokslininkai. Projekto tikslas - padėti suprasti mokslinio darbo rengimo pagrindus studentams ir atverti Jiems kelią į įrodymais pagrįstos medicinos pasaulį. Susiskirsčius į grupes, jaunieji mokslininkai visos mokyklos metu vykdo grupės vadovo pasiūlytą mažos apimties mokslinį tyrimą, kuriam būtini visi tikro mokslinio darbo kriterijai įskaitant uždavinių formulavimą, metodiką, statistiką, išvadas ir t.t. Tokiu būdu lavinamas kritinis, kūrybingas ir, žinoma, loginis mąstymas, praktinės metodikos rengimo ir statistinės analizės žinios. Taip pat mokyklos metu vyksta ir studentų iniciatyvos parengti moksliniai ir laisvalaikio praktiniai užsiėmimai.

Visgi MMM yra daugiau nei jaunųjų mokslininkų manifestas sodyboje. Šiais mokslo metais universitete organizuojami paskaitų ir seminarų ciklai, kurių metu bus atsakoma į pačius opiausius studentų klausimus: Kas tas mokslinis darbas ir nuo ko pradėti? Kaip kurti anketas? Kaip naudotis programiniais statistikos paketais? Kaip sklandžiai pristatyti darbą? Dėstytojai maloniai padeda atsakyti į šiuos ir kitus klausimus ir parodyti, kad mokslas nėra tamsus miškas.

Nuo 2013 visas MMM naujienas galite rasti tinklalapyje www.medicinosmokslumokykla.lt . Šiemet irgi laukia ne viena ir ne dvi paskaitos ruošiantis mokslinio darbo rašymui bei dvi MMM stovyklos, antroji – tarptautinė. Sekite naujausias MMM žinias ir dalyvaukite!


Kraujagyslių chirurgijos būrelio aprašymas
sticky
Kraujagyslių chirurgijos būrelis

Būrelio mokslinis vadovas: Dr. Linas Velička

Būrelio pirmininkas: Tomas Ptašinskas

El. Paštas: tomasptasinskas@gmail.com

Tel. Nr.: +37061210055


Nefrologijos ir klinikinės toksikologijos būrelio aprašymas
sticky
Nefrologijos ir klinikinės toksikologijos būrelio aprašymas

Nefrologijos ir klinikinės toksikologijos būrelis vienija visų kursų studentus, besidominčius nefrologija ir toksikologija. Pagrindinis būrelio tikslas - vykdyti mokslinę tiriamąją veiklą, gilinti teorines žinias ir praktinius įgūdžius nefrologijos ir klinikinės toksikologijos srityse. Kiekvieną mėnesį organizuojami būrelio susirinkimai, kurių metu pristatomi pranešimai, klinikiniai atvejai, diskutuojama įdomiais ir aktualiais klausimais kartu su būrelio moksline vadove dr. Neda Kušleikaitė

Kviečiame visus, kurie domisi nefrologija ir klinikine toksikologija, prisijungti prie būrelio veiklos! Būrelio struktūra ir kontaktai: Būrelio mokslinė vadovė - dr. Neda Kušleikaitė. Pirmininkas - Aleksandras Petrauskas (aleksandras.petrauskas@gmail.com).


Odontologijos būrelio aprašymas
sticky
Odontologijos būrelis

LSMU Odontologijos būrelis- didžiausias LSMU Studentų mokslinės draugijos padalinys, atstovaujantis visą fakultetą, vienijantis daug gabių ir mokslu besidominčių studentų. Mūsų būrelis kiekvienais metais būna vienas iš lyderių pavasario finalinėje mokslinių darbų konferencijoje bei rengia kiekvienąkart vis didesnę Odontologijos sekciją.

Į būrelį kviečiame įvairaus kurso žingeidžius Odontologija besidominčius studentus. Būrelis taip pat glaudžiai bendradarbiauja su KTU mokslininkais, kurie noriai padeda odontologams įgyvendinti savo idėjas.

Susirinkimai vyksta kas kelis mėnesius, jų metu pristatome pranešimus, aptariame Odontologijai aktualius dalykus bei visada primame naujus narius!

 

Būrelio mokslinis vadovas- doc. G. Žekonis

Būrelio pirmininkė- Vaiva Jakutytė (vaivajakutyte@gmail.com, 869166430)

Būrelio email:odontologija@smad.lt  

gmail groups'as: mokslo_burelis@googlegroups.com


Skubios medicinos pagalbos būrelio aprašymas
sticky
Skubios medicinos pagalbos būrelio aprašymas

Pirmasis susirinkimas vyks 2013 m. lapkričio 7 d. 16:00 val. ekstremalios medicinos katedros 21 aud. Susirinkimo metu bus išrinktas būrelio pirmininkas ir aktyvas, aptarta būrelio veikla, ir nubrėžtos ateities gairės.  Apie skubią med. pagalbą pranešimą skaitys Nedas Jesinskas. 
Jei ketini dalyvauti - užsiregistruok

Iškilus klausimams rašyti el. paštu: v.gudziunas@gmail.com 

Informacija apie būrelį:
-> Trumpos skaidrės apie numatomus tikslus ir veiklą (koreguojama)
-> Registracijos forma 


Bioetikos būrelio aprašymas
sticky
Bioetikos būrelis

2012 metų birželio mėnesį įkurtas naujas LSMU SMD Bioetikos būrelis. Tai bene pirmasis tarpdisciplininio pobūdžio būrelis. Jis nėra tiesiogiai susijęs su konkrečia specialybe, bet gali būti įdomus visų LSMU fakultetų studentams.

 

Pats žodis „bioetika“ yra kildinamas iš dviejų graikiškų žodžių – „bios“, reiškiančio gyvybę, ir „ethike“, reiškiančio papročius, dorovę. Tad pačia plačiausia prasme bioetika galėtų būti laikoma disciplina, nagrinėjanti etinius, filosofinius, teisinius bei socialinius-kultūrinius gyvybės ir sveikatos mokslų bei su jais susijusių technologijų aspektus. Tokiu būdu bioetika tampa disciplina, aprėpianti visas biomedicinos mokslų sritis ir reikalinga kiekvienam dabarties ir ateities specialistui, gydytojui.

 

Bioetikos būrelis kviečia visus studentus ir akademinės bendruomenės atstovus diskutuoti, kelti klausimus ir aptarti iškilusias akademinio gyvenimo etines problemas bei tobulėti kaip asmenybėms ir specialistams kartu!

 

 

KONTAKTAI

Mokslinis vadovas: doc. dr. Eimantas Peičius

Būrelio pirmininkas: Lukas Galkus (+37068708745, lukasglk@gmail.com)

Būrelio el. paštas: bioetikos.burelis@gmail.com

Būrelio Facebook grupė: http://www.facebook.com/groups/bioetikosburelis/


Teismo medicinos būrelio aprašymas
sticky
Teismo medicinos

Būrelio pirmininkas: Vytenis Bertašius

El. paštas: vytenis.bertasius@gmail.com

Tel.: 863637919


LSMU Odontologijos būrelis
sticky

Tai vienas didžiausių LSMU SMD būrelių, kuris apima visą Odontologijos fakultetą, bet mielai priima ir kitų fakultetų studentus, besidominčius odontologija. 

Šis būrelis intensyviai bendradarbiauja su KTU studentais bei laukia pasiūlymų kartu dirbti su kitais LSMU SMD būreliais!

Kviečiame prisijungti prie būrelio veiklos, bet kurio susirinkimo metu!

 

 

LSMU SMD Odontologijos būrelio pirmininkė

Vaiva Jakutytė

vaivajakutyte@gmail.com, tel nr.: +37069166430


Alternatyvios medicinos būrelis
sticky
Būrelio mokslinis vadovas: gyd. Dainius Butvilas
Būrelio pirmininkas: Ieva Matulevičiūtė (el. paštas: ievamtlvct@gmail.com, tel: +37066204508)

Alternatyviosios medicinos būrelis priklauso Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) studentų mokslinei draugijai ( SMD). Būrelis vienija besidominčius papildoma ir alternatyviąja medicina LSMU studentus. Būrelis įkurtas 2009m. rudenį iš karto susilaukė didelio studentų dėmesio ir susidomėjimo. Oficialus narių skaičius kasmet auga - šiuo metu būrelio veikloje dalyvauja 40 narių.

Būrelio tikslas yra skatinti būrelio narių mokslinę, visuomeninę veiklą bei saviraišką, turėti platesnį, holistinį požiūrį į žmogų, ligų priežastis. Gilinamės į įvairius papildomus ir alternatyvius gydymo būdus: akupunktūrą, fitoterapiją, homeopatiją, osteopatiją, aromoterapiją, Ajurvedą ir kt.

Rengiami būrelio susirinkimai, konferencijos, kurių metu studentai, įvairių sričių gydytojai ir specialistai skaito pranešimus įvairiausiomis temomis: „Meno terapijos galimybės medicinoje“, „Energetinė medicina-ateities medicina“, „Alternatyvus cukrinio diabeto ir skydliaukės funkcijų sutrikimų gydymas“, „Gyvybės ir mirties bioelektroninis modelis", „Alternatyvios " "Alternatyvios medicinos taikymas gydant psoriazę“, „Homeopatija ir fitoterapija“, „Iridologija“, „Chromoterapija“, „Dėlių terapija“. Dalyvaujame kitų būrelių rengiamose multicentrinėse konferencijose: šizofrenijos, epilepsijos, skausmo temomis.

2011 birželio mėn. surengėme konferenciją „Moksliniais tyrimais pagrįsta papildoma ir alternatyvioji medicina“, kurios metu pristatėme duomenų bazėse rastą informaciją apie papildomus ir alternatyvius gydymo būdus bei jų mokslinį pagrįstumą.

Aktyviausi būelio nariai yra studentai švietėjai, dalyvaujantys asociacijos „Šviesuva“ veikloje: su profesoriais skaito paskaitas sveikatinimo tema Kauno visuomenei, moksleiviams, dalyvauja projektinėje veikloje, organizuoja Mokslo stovyklas bei Kalėdinius renginius.

Jei nori turėti platesnį požiūrį į mediciną, žmogų, save išreikšti ne tik mokslinėje, bet ir visuomeninėje veikloje bei netradiciškai gurkšnojant arbatėlę dalyvauti būrelio susirinkimuose - tai visada laukiame Tavęs prisijungiant prie mūsų!

Facebook grupė: http://www.facebook.com/#!/groups/126259084096439/
Socialiniame tinkle Facebook > Groups > AMB
Daugiau info: http://alternatyvimedicina.webs.com/, http://www.sviesuva.lt