Urologija – viena iš nedaugelio specialybių, kur yra puikus balansas tarp chirurginio ir terapinio profilio. Urologas vieną dieną gali atlikti inkstų transplantaciją, o kitą jau konsultuoti pacientus savo kabinete. Tad jei tau patinka rūpintis pacientais, būti operacinėje ir ateityje nori dirbti su pažangiausiomis medicininėmis technologijomis, prisijunk prie LSMU SMD Urologijos būrelio ir pradėk domėtis šia itin lanksčia specialybe!
Būrelio veikla
Urologijos būrelio susirinkimo metu studentai aktyviai dalyvauja tematinėse diskusijose, pristatomi būrelio narių pranešimai. Susirinkimo metu nusprendžiama dėl įvairių projektų organizavimo ir dalyvavimo, taip pat atsižvelgiama į narių pageidavimus dėl praktinės veiklos skyriuje. Derinant su būrelio moksliniu vadovu, studentai gali pasirinkti vykdyti mokslinį darbą, bei konsultuotis iškilus neaiškumams.
Būrelio tikslai ir uždaviniai
1) Skatinti būrelio narius aktyviai dalyvauti mokslinėse konferencijose;
2) Gilintis į urologijos srities ne tik teorinius aspektus, bet ir vystyti praktinius įgūdžius(t.y. dalyvauti operacijose, procedūrose);
3) Padėti nariams ruošiant įvairius mokslinius darbus ar vykdant kitokią mokslinę veiklą(klinikinio atvejo, pranešimo pristatymas);
4) Dalyvauti SMD rengiamuose bendruose projektuose, o taip pat vykdyti ir visuomeninę veiklą.

Pagrindinis būrelio tikslas – vienyti urologija besidominančius LSMU medicinos studentus, įtraukti visus būrelio narius į bendrą veiklą, bei sudominti ir skatinti plėsti žinias Urologijos srityje.

Kilus klausimams, drąsiai kreipkitės į urologijos būrelio pirmininką Aurimą Opolskį.

Facebook grupė

Būrelio mokslinis vadovas
Doc. Aivaras J. Matjošaitis

[php snippet=2 param="var1=40"]

Nerasta jokių įvykių. Pasinaudokite kitokiu filtru.