Pulmonologijos ir imunologijos būrelis įkurtas 2009 metais. Šio būrelio, vienijančio studentus, kurie domisi pulmonologija, imunologija bei alergologija, mokslinis vadovas yra gydytojas pulmonologas, mokslų daktaras Mindaugas Vaitkus. Pirmoji pirmininkė ir įkūrėja – Greta Dvareckaitė – gydytoja rezidentė, būsima gydytoja pulmonologė.

Būrelio susirinkimai vyksta kiekvieną mėnesį. Susirinkimų metu skaitomi studentų paruošti pranešimai, vyksta diskusijos, gydytojai skaito paskaitas įvairiomis temomis, studentai supažindinami su klinikoje atliekamais tyrimais ir jų metodika. Organizuojamos multidisciplininės konferencijos, kurių metu vienijame jėgas su radiologijos, infekcinių ligų, krūtinės chirurgijos, onkologijos ir kitais moksliniais būreliais. Ruošiant pranešimus, mokslinius darbus bendradarbiaujame su Romainių tuberkuliozinės ligoninės gydytojais. Būrelyje vykdoma intensyvi mokslinė veikla.

Nors ir jaunas pulmonologijos ir imunologijos būrelis sulaukia nemažai akademinės bendruomenės dėmesio, o jo nariai yra kviečiami aktyviai dalyvauti konferencijose ir moksliniame gyvenime.
Tai, kad šis būrelis nepraranda aktualumo ir plečia savo veiklos ir interesų sritis, parodo didėjantį studentų susidomėjimą pulmonologija, alergologija bei imunologija ir patvirtina augančią šios srities svarbą, tampa erdve, leidžiančia naujoms idėjoms ir būsimiems projektams atsirasti.

Facebook grupė

Būrelio mokslinis vadovas
Prof. Skaidrius Miliauskas

Būrelio pirmininkėIndrė Vainilaitytėindrute0610@gmail.comBūrelio kuratoriusArtūras Jacinavičiusarturas.jacinavicius@smd.lt

Nerasta jokių įvykių. Pasinaudokite kitokiu filtru.