Studentų mokslinės draugijos Farmacijos būrelis buvo įkurtas 2008 metais, prieš tai veikė kaip Studentų farmacininkų draugijos Mokslo klubas. Nuo 2009 metų SMD konferencijoje pirmą kartą atsirado Farmacijos sekcija.

Pagrindinis Farmacijos būrelio tikslas – plėsti Farmacijos fakulteto studentų akiratį, skatinti mokslinę veiklą, padėti surasti kiekvienam studentui artimą tolimesnio praktinio darbo sritį bei mokyti mokslinio darbo rengimo pagrindų.

SMD Farmacijos būrelį sudaro mokslinis vadovas, būrelio pirmininkas (studentas) bei
būrelio nariai. Būrelio nariu gali tapti kiekvienas farmacijos srities moksline veikla besidomintis Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentas. Farmacijos būrelio susirinkimų metu įvairių sričių lektoriai skaito paskaitas bei veda seminarus įvairiomis aktualiomis temomis. Taip pat būrelio nariams suteikiama galimybė pristatyti pranešimus įvairiomis mokslinėmis temomis bei dalyvauti konferencijose.

SMD Farmacijos būrelis ne tik vykdo aktyvią veiklą būrelio viduje, bet bendradarbiauja su kitais būreliais ir rengia jungtinius susirinkimus bei dalyvavo SMD konferencijose ir projektuose:
Monotematinė multidisciplininė konferencija „Miokardo infarktas“
Monotematinė multidisciplininė konferencija „Krūties vėžys“
Seminarų ciklas tema „Šizofrenija“
Jungtinis Farmacijos ir Psichiatrijos būrelio susitikimas tema „Autizmas“
Monotematinė multidisciplininė konferencija „Nutukimo etiologija ir gydymas“

Monotematinė multidisciplininė konferencija „Kava ir Kofeinas“

Farmacijos būrelio nariams yra organizuojamos ekskursijos po mokslo institucijas bei vaistų pramonės įmones, laboratorijas, kur studentai gali iš arčiau susipažinti su šių įstaigų vykdoma moksline ar gamybine veikla.
Kiekvienais metais būrelio nariai pristato savo atliekamus mokslinius darbus Studentų mokslinės draugijos organizuojamoje „Lietuvos sveikatos mokslų studentų ir jaunųjų tyrėjų konferencijoje“. Taip pat farmacijos būrelio nariai dalyvauja ir tarptautinėse konferencijose tokiose kaip Baltijos regiono šalių konferencija (Baltic Sea Region Conference, Baltijos šalys), Europos Studentų konferencija(European Students‘ Conference, Vokietija), DIA (Drug Information Assocition) organizuojamose konferencijose.

Facebook grupė

Būrelio mokslinė vadovė
Prof. Nijolė Savickienė

[php snippet=2 param="var1=12"]

 

Nerasta jokių įvykių. Pasinaudokite kitokiu filtru.