Šaltas rūsys… metaliniai stalai… sustingę kūnai… Manai, kad tai ir yra patologinė anatomija?

Kai kam mes astrodome baugūs ir paslaptingi, tačiau taip tikrai nėra. Esame grupė motyvuotų paprastų studentų. Susipažinkime artimiau:

LSMU SMD Patologinės anatomijos būrelis – tai LSMU SMD būrelis, įkurtas 2009m. ir kasmet pritraukiantis vis daugiau motyvuotų studentų besidominčių patologine anatomija, mokslu apie organizmo ląstelių morfologinius ir funkcinius pakitimus įvairių patologijų metu, autopsijų analizes.

Būrelis itin aktyviai atgijo tik 2011m. ir visi sekę naujienas netruko tai pastebėti. 2011-2012m.m. surengėme daugybę renginių, tokių kaip seminarai apie “Kiaušidžių navikus”, “Teratomas”, konferenciją “Skydliaukės gerybinė patologijos” drauge su Endokrinologijos būreliu. Prof.habil.dr.D.Pangonytė surengė be galo įdomią ekskursiją po Kardiologijos Institutą. Turėjome susitikimą su klinikos rezidentu, aktyviai dalyvavome SMD vykdomuose renginiuose. Stebėjome autopsijas klinikose. Sėkmingą ir produktyvią būrelio veiklą uždarėme Jaunųjų mokslininkų ir tyrėjų konferencijoje 2012, kurioje Fundamentaliųjų darbų sekcijoje mūsų būrelio studentų atlikti moksliniai darbai užėmė I ir II vietas!

Būrelio kuruojama veikla nuoširdžiai rūpinasi doc. A. Čižauskas, prof. habil. dr. D. Pangonytė ir kiti klinikos gydytojai, didelis AČIŪ Jiems.

Šiais mokslo metais turime labai daug užsibrėžtų tikslų ir renginių, kuriuose kviečiami dalyvauti visi LSMU studentai.

2012 m.m. mes jau spėjome surengti konferenciją „Krūties vėžys“ kartu su projekto „Nedelsk“ iniciatore ponia A.Zuokiene. Taip pat suorganizavome susitikimą su Histologijos-embriologijos būreliu, kurio metu būreliai vieni kitiems rodė histologinius vaizdus ir skatino mąstyti bei diskutuoti.

Mūsų būrelio nariai ne tik bendrauja su studentais, tačiau ir su moksleiviais. Mūsų klinikoje įvyko prevencinė diena drauge su Jėzuitų gimnazistais. Mes moksleiviams pasakojome ir rodėme kaip mūsų organizmą žaloja alkoholis, narkotikai ir rūkymas.

Tad jeigu dar neesi mūsų būrelyje, bet susidomėjai, mūsų veikla – mūsų kontaktus rasi http://www.smd.lt puslapyje prie būrelių skilties, taip pat Facebooke . Ir visada drąsiai kreipkis į būrelio pirmininkę – Neringą Musteikaitę.

Laukiame Jūsų!

Facebook grupė

Būrelio mokslinė vadovė
Gyd. Milda Kuprytė

[php snippet=2 param="var1=29"]
 

Nerasta jokių įvykių. Pasinaudokite kitokiu filtru.