LSMU SMD Kardiologijos būrelis

Kardiologijos mokslinis būrelis jungia Lietuvos sveikatos mokslo universiteto studentus, kurie domisi kardiologija ir moksline veikla. Čia susitinka studentai norintys daugiau sužinoti apie kardiologijos mokslą, įgyti naujų žinių, patirties bei dalyvauti Kardiologijos klinikos ir Kardiologijos instituto mokslinėje veikloje. Kardiologijos būrelio veiklą kuruoja mokslinis vadovas – prof. habil. dr. Jolanta Vaškelytė .

Įsijungti į būrelio veiklą kviečiami visi susidomėję studentai. Būrelio tikslas yra sudaryti studentams galimybę dalyvauti mokslinėje veikloje, gilinti savo žinias ir patirtį dominančioje kardiologijos srityje. Būrelio veikla siekiame integruoti studentus į Kardiologijos klinikos ir Kardiologijos instituto mokslinę veiklą. Dirbdami su klinikos dėstytojais, mokslininkais, gydytojais, doktorantais studentai turi puikiausią galimybę susipažinti su mokslinio darbo ypatumais ir specifika, taip pat labiau suprasti įvairias kardiologijos sritis ir jų savitumą.

Kita svarbi būrelio veiklos dalis tai siūlymas susipažinti su Kardiologija kaip gydytojo specialybe iš arti – organizuojami budėjimai Kardiologijos klinikoje, susitikimai su jaunaisiais gydytojas, kardiologijos rezidentais. Susitikimų ir seminarų metu nagrinėjami įvairūs klinikiniai atveji ir klinikiniai sprendimai.

Būrelio nariai visuomet kviečiami dalyvauti ir prisidėti organizuojanti klinikos, Kauno krašto kardiologų draugijos, Lietuvos širdies asociacijos renginius skirtus visuomenei – Pasaulinė širdies diena, Europos Širdies nepakankamumo minėjimo diena, Miokardo infarkto savaitė ir daugybę kitų, leidžiančių visuomenę supažinditni su širdies ligomis, jų simptomais ir prevencija.

Kardiologijos mokslinio būrelio nariai mielai kviečiami dalyvauti Kardiologijos klinikos organizuojamose konferencijose ir diskusijose, rezidentų kardiologų seminaruose, Kauno krašto kardiologų draugijos posėdžiuose.

Kiekvieną pavasarį organizuojame „Širdies mokslų sekciją“. Jos metu būrelio nariai pristato nuveiktus darbus kardiologijos mokslo srityje. Konferencijoje ne tik pasidžiaugiame mokslinių darbų rezultatais, diskutuojame, bet taip pat išrenkame labiausiai pasižymėjusius studentus. Nugalėtojai atstovauja mūsų būrelį LSMU studentų mokslinės draugijos kasmet organizuojamame „Lietuvos sveikatos mokslų studentų ir jaunųjų tyrėjų konferencijos“ baigiamąjame posėdyje.

Labiausiai tikimės, kad studentai atėję į kardiologijos būrelį įgis naujų žinių, gabumų, mokslinio darbo patirties, taps reiklesni naujovėms. Norėtųsi, kad dėka būrelio studentai taptų drąsesni, labiau motyvuoti, siekiantys tikslo, atrastų naujas, anksčiau nežinotas kardiologijos sritis ir visa tai padėtų lengviau apsispresti pasirenkant specialybę.

Turi idėjų būrelio veiklai? Nori paruošti pranešimą kokia nors tema kardiologijoje? Nori organizuoti renginį? rašyk!

Būrelio el. paštas: kardiologijos.burelis@googlegroups.com
Facebook grupė

Būrelio mokslinė vadovė
Prof. Jolanta Vaškelytė

[php snippet=2 param="var1=19"]

 

Nerasta jokių įvykių. Pasinaudokite kitokiu filtru.