LSMU SMD Chirurgijos būrelis – vienas stambiausių Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Studentų mokslinės draugijos padalinių, kuris vienija apie 280 LSMU studentų, užsiimančių aktyvia moksline, praktine ir visuomenine veikla.

Būrelis kviečia visus LSMU studentus, nuo pirmo iki šešto kurso, kurie domisi šia medicinos sritimi ir siekia ne tik pagilinti savo teorines žinias ir praktinius gebėjimus, bet ir pasidalinti savo atradimais. Kiekvieną rudenį būrelis tarpininkauja ir padeda nariams gauti mokslinius darbus, kurie pristatomi pavasarį JMTK Bendrosios ir pilvo chirurgijos sekcijos metu.

Būrelio susirinkimai organizuojami maždaug kas mėnesį. Jų metu aptariami ne tik būrelio aktyvo klausimai, bet taip pat rengiami seminarai bei bendros konferencijos su kitais SMD būreliais. Jose kiekvienas narys gali paruošti ir pristatyti pranešimą. Taip pat organizuojame operacijų video peržiūras su chirurgų komentarais.

Be to, chirurgijos būrelis suteikia galimybių įgyti praktikos. Pirmiausia rengiame chirurginio siuvimo pamokas, kurių metu mokome rišti mazgus ir siuvimo pagrindų. Maža to, organizuojame budėjimus LSMUL KK Skubios pagalbos skyriuje bei budėjimus-asistavimus Kauno klinikinėje ligoninėje.

Galiausiai, būrelio nariai mielai jungiasi prie įvairių visuomeninių akcijų. Jei esi motyvuotas ir turi idėjų, kaip prisidėti prie būrelio veiklos, junkis į mūsų gretas jau dabar. Kartu sukursime gerą mokymosi aplinką ir įgyvendinsime savo tikslus!

Būrelio el. paštas: chirurgijos.burelis@gmail.com
Google grupė
Facebook grupė
Facebook puslapis
Būrelio dokumentai
Būrelio aprašymas anglų kalba

Būrelio mokslinis vadovas
Prof. Mindaugas Kiudelis

 

[php snippet=2 param="var1=9"]

 

Nerasta jokių įvykių. Pasinaudokite kitokiu filtru.